Nogomet
Piknik prostori
Tek
Kontakt
Zasedenost športnega parka PDF natisni E-pošta
AKTIVNOSTI NA IGRIŠČIH V TEKOČEM TEDNU


PON | TOR | SRE | ČET | PET | SOB | NED

PONEDELJEK 11.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  09:00 - 11:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE ČLANI 3
  15:00 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U10 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU15 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 2
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U14

NK KOMENDA - NK LESCE

KOM - 4

LES - 5

  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U15 1

TOREK 12.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  10:00 - 12:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE ČLANI 3
  14:00 - 15:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U13

NK RADOMLJE - NK ČRNUČE

RAD - 1

VIS - 7

  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 2
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE ČLANICE 2
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 1
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE VETERANI 6
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK MENGO ČLANI 2

SREDA 13.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 7
  17:00 - 18:10 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U15

NK RADOMLJE - NK TRIGLAV

RAD - 4

TRI - 5

  18:15 - 19:25 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U15

NK SLOVAN - NK JESENICE

SLO - 1

JES - 2

  19:30 - 21:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U19

NK RADOMLJE - NK JEVNICA

RAD - 4

JEV - 6

ČETRTEK 14.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U14 1
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U10 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 4
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U16 4
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU15 2
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK MENGO ČLANI 1
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE ČLANICE 2

PETEK 15.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 6
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 1
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE ČLANICE 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 7
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U19 5
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U16 4
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 4
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK MENGO ČLANI 2

SOBOTA 16.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  09:00 - 10:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK VIRTUS U10 IN U11 4
  10:30 - 12:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK VIRTUS U9 5
  09:00 - 09:55 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

ŽNK RADOMLJE : ŠD VIR 2

RAD - 1

VIR - 2

  09:55 - 10:50 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK MORAVČE : NK VIRTUS KOMENDA

 MOR - 7

VIR - 8

  10:50 - 11:45 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK RADOMLJE: ŠD VIR 1

 RAD - 1

VIR - 2

  11:45 - 12:40 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

OŠ OLIMPIJA : NK KOMENDA

 OLI - 7

KOM- 8

  12:40 - 13:35 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK VRHNIKA ZLATI : NK DOMŽALE

 VRH - 1

DOM - 2

  13:35 - 14:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK VRHNIKA ZLATI : NK BRINJE

 VRH - 1

BRI - 8

  14:30 - 14:25 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK RADOMLJE U12: NK ČRNUČE

 RAD - 7

ČRN - 2

  15:30 - 16:35 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK VRHNIKA : NK RADOMLJE

 VRH - 1

RAD - 8

  16:40 - 17:42 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK DOB : NK ZARICA

 DOB - 7

ZAR - 2

  17:50 - 18:55 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK OLIMPIJA : NK DOMŽALE U14

 OLI - 1

DOM - 8

  19:00 - 20:04 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK KOMENDA : NK ARNE TABOR

 KOM - 2

TAB - 7

NEDELJA 17.02

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  10:00 - 11:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE VETERANI 4
  09:00 - 10:05 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

ŠD VIR : NK IHAN

 VIR - 1

IHA - 2

  10:10 - 11:15 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

ŠD BRAVO U14: NK JESENICE

BRA - 7

JES - 8

  11:20 - 12:25 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK OLIMPIJA U14 : NK BRINJE

 OLI - 1

BRI - 2

  12:30 - 13:35 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK TRIGLAV U14 : SLOVAN U15

TRI - 7

SLO - 8

  13:40 - 14:45 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK MORAVČE : NK SLOVAN U14

 MOR - 1

SLO - 2

  14:50 - 15:55 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK ČRNUČE : NK DRAGOMER

ČRN - 7

DRA - 8

 
REZERVNIAVTODELI24.SI