Zasedenost športnega parka natisni
AKTIVNOSTI NA IGRIŠČIH V TEKOČEM TEDNU


PON | TOR | SRE | ČET | PET | SOB | NED

PONEDELJEK 19.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U12 8
17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU9 2

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U9 7

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U8 7
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK ČLANICE 2

  18:30 - 20:00

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U13 1

  18:30 - 20:00

NARAVNA TRAVA
pom igrišče
NK RADOMLJE U17

4

  19:00 - 20:30

NARAVNA TRAVA
pom igrišče
NK RADOMLJE U19

5

TOREK 20.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA

   08:30 - 10:00

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U14 1
09:00 - 10:30 NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK RADOMLJE ČLANI 3

   09:00 - 10:30

NARAVNA TRAVA
pom igrišče
NK RADOMLJE U15

6

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U15 6

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U8 8

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U10 7

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U11 7

   17:00 - 18:30

NARAVNA TRAVA
pom igrišče
NK RADOMLJE U12 1
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU15 2
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU17 2
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK ČLANICE 2
19.00 - 20.30 UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE VETERANI 6

SREDA 21.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA

   08:00 - 09:30

NARAVNA TRAVA
pom. igrišče
NK RADOMLJE U17

4

   08:30 - 10:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U15

6

09:00 - 10:30 NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK RADOMLJE ČLANI 3
17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA

                       TEKMA U12

         NK RADOMLJE : NK KOMENDA

     RAD - 8
     KOM - 7

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U9 1

  17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U10

1

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U11 1
17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA
pom. igrišče
ŽNK DU9 2
17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA
pom. igrišče
ŽNK DU13 2
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK ČLANICE 2
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU17 2
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU15 2

   18:30 - 20:00

UMETNA TRAVA
mala umetna
NLB 6
18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA
novo igrišče

                       TEKMA U17

         NK RADOMLJE : NK VISOKO

     RAD - 4
     VIS - 5

   19:00 - 20:30

NARAVNA TRAVA
pomožno igrišče
NK RADOMLJE U19 5

ČETRTEK 22.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA

   08:30 - 10:00

NARAVNA TRAVA
pomožno igrišče
NK RADOMLJE U19 5

   08:30 - 10:00

NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK RADOMLJE U17

4

   10:00 - 11:30 NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK RADOMLJE ČLANI 3

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U15

4

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U13

1

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U12 8

   17:00 - 18:30

NARAVNA TRAVA
pomožno igrišče
NK RADOMLJE U8 7

   18:00 - 19:30

NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK KOMENDA U14 5

   18:00 - 19:30

NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK KOMENDA  U15 6
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK ČLANICE 2

PETEK 23.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA

   08:30 - 10:00

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U14 1

   08:30 - 10:00

NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK RADOMLJE U17

4

   09:00 - 10:30

NARAVNA TRAVA
novo igrišče
NK RADOMLJE U19 5

   10:00 - 11:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U15 6
17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU17 2
17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK DU15 2

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
NK RADOMLJE U13 1
17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U11 7
17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U10 7

   17:00 - 18:30

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U9 8

   17:00 - 18:30

NARAVNA TRAVA novo igrišče NK RADOMLJE ČLANI 3
17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA pom. igrišče ŽNK DU11 2
18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA
ŽNK ČLANICE 2

SOBOTA 24.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
11:00 - 13:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA

                       TEKMA U15

          NK RADOMLJE : NK GORICA

     RAD - 1
     GOR - 2

15:00 - 16:30 NARAVNA TRAVA
glavno igrišče

                       TEKMA U17

          NK RADOMLJE : NK OLIMPIJA

     RAD - 4
     OLI - 6

17:00 - 19:00 NARAVNA TRAVA
glavno igrišče

                       TEKMA U19

          NK RADOMLJE : NK OLIMPIJA

     RAD - 4
     OLI - 5

NEDELJA 25.08

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
11:00 - 13:00 UMETNA TRAVA
VELIKA UMETNA

             TEKMA ŽNK ČLANICE

          ŽNK RADOMLJE : ŽNK MB TABOR

     RAD - 2
     MB - 1

  12:30 - 14:00

UMETNA TRAVA
mala umetna
NK RADOMLJE U15

1