Zasedenost športnega parka natisni
AKTIVNOSTI NA IGRIŠČIH V TEKOČEM TEDNU


PON | TOR | SRE | ČET | PET | SOB | NED

PONEDELJEK 17.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 1
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU10 2

  17:30 - 19:00

NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU15 2

  17:30 - 19:00

NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU13 2

TOREK 18.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:00 - 15:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U8 8

  17:00 - 18:30

NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU13 2
  18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE članice 2
  18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE U17 2
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE VETERANI 6

SREDA 19.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  16:00 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U7 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U8 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 7
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 1
  18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU15 2
  18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU10 2

ČETRTEK 20.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 1
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U8 7
  17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU15 2

PETEK 21.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  16:00 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U7 7
  17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE NK RADOMLJE U9 7
  18:00 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

tekma veterani

NK ČRNI GRABEN : ???

črn - 5

??? - 6

  18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE članice 2
  18:30 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE DU17 2

SOBOTA 22.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
       

NEDELJA 23.06

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA